Witam

kim jesteśmy

Co Zrobimy Dla Was?

Proponujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w oparciu o doświadczenie poparte tysiącami realizacji ogrodów naszych klientów. Służymy pomocą na każdym etapie jego tworzenia, od wizualizacji po końcowe wykonania oraz pielęgnacje.

Nasze Osiągnięcia

Przez dwie dekady istnienia Green System by Stiga staliśmy się głównym serwisem maszyn Stiga obsługującym markety wielkopowierzchniowe. Zrealizowaliśmy też wiele pięknych i ambitnych projektów związanych z zielenią otaczającą pałace, zamki oraz rezydencje. Jesteśmy też jednym z największych w Polsce dystrybutorów marki Stiga.

Początkowo sprzedawaliśmy maszyny, stopniowo przeszliśmy do projektowania ogrodów i opieki nad terenami zielonymi. Dziś posiadamy bardzo liczący się serwis maszyn, sklep, a projektowanie i kształtowanie terenów zielonych przywiodło nas do bardzo ambitnych projektów, jak przedmurze zamku w Malborku.

Piotr Gulczyński (właściciel)

Profesjonalizm i doświadczenie

Na naszą kadrę składają się m.in. dyplomowani ogrodnicy, architekci krajobrazu i geodeci. Nasza załoga to również własne ekipy brukarskie i ogrodnicze. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym i materiałowym.

Naszą specjalnością są technologie „smart”: proponujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie automatycznych systemów nawadniania, oświetlenia, robotów koszących, itp.

Co Mówią Nasi Klienci

referencje

Jedyny serwis kosiarki, z którego korzystam. Nie znam pozostałych, bo jeszcze mnie nie zawiedli. Urządzenie zostało dla mnie niedawno naprawione.

Stanisław Kubasik

Bardzo solidny serwis kosiarek i uprzejma obsługa w stosunku do klienta. Usterki zostały szybko naprawione. Polecam! 🙂

Patrycja

Bardzo milo wspominam zakupy w tym miejscu. Traktorek jak na razie sprawuje się bezawaryjnie. Idealnie dobrany do moich potrzeb pozdrawiam pana sprzedawcę.

Jakub Ek

Co oferujemy

wniosek

Najlepsze Usługi i Produkty Ogrodnicze.

Oferujemy dobrą usługę utrzymania i pielęgnacji ogrodu w każdej sytuacji. Ponadto w naszym sklepie posiadamy szeroką gamę produktów wszystkich kategorii.

Nasz Zespół

zespół
Michał Młynek
Specjalista ds. sprzedaży i ds. techniczno-serwisowych
Renata Kurzajewska
Kierownik biura, specjalista ds. obsługi posprzedażnej i logistyki
Łukasz Wojdziak
Łukasz Wojdziak
Specjalista ds. administracyjno-biurowych