Kosiarki / Spalinowe z koszem

Kosiarki spalinowe z napędem STIGA

Kosiarki spalinowe przeznaczone są do koszenia zarówno małych, jak i dużych ogrodów. Osobom, które chcą wykorzystać je do pracy na dużej powierzchni polecamy kosiarki spalinowe z napędem. W dużym ogrodzie napęd umożliwia nie tylko szybkie, ale i znacznie wygodniejsze, niemęczące dla użytkownika koszenie trawy.

Kosiarki spalinowe Stiga dostępne są w różnych rodzajach, w tym również w wersji z napędem. Zadaniem użytkownika jest jedynie kierowanie sprzętu w odpowiednią stronę, nie musi on używać siły do jej przesuwania. Kosiarki Stiga cieszą się ogromnym uznaniem wielu zadowolonych Klientów, którzy doceniają je za wysoką jakość i skuteczność.


Zastanawiasz się jaką kosiarkę spalinową kupić?

Wybór kosiarki powinien zostać odpowiednio przemyślany, gdyż wysokiej jakości sprzęt może służyć użytkownikom przez wiele lat. Kosiarki spalinowe Stiga dostępne są w różnych rodzajach, dzięki czemu sprawdzają się w każdym ogrodzie, niezależnie od jego wielkości. Użytkownik może z łatwością znaleźć model, który sprosta jego oczekiwaniom.

Kosiarka spalinowa 2w1 przeznaczona jest do małych ogrodów i posiada dwa tryby pracy – zbieranie do kosza i wyrzut tylny. Rozwiązaniem idealnym do dużych i średnich ogrodów będą kosiarki posiadające więcej trybów pracy i napęd. Z kolei kosiarki mielące dają użytkownikowi możliwość mielenia trawy, a następnie nawożenia nią gleby.