Kosiarki / Elektryczne

Kosiarki elektryczne STIGA

Kosiarki elektryczne Stiga to najlepsze rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie ciszę i spokój w trakcie pracy w ogrodzie. Dzięki nowoczesnej technologii są bardzo wygodne w obsłudze i idealnie sprawdzą się w małych, dużych i średnich ogrodach. Kosiarki elektryczne pracują cicho i umożliwiają szybkie skoszenie nawet większych powierzchni.

Kosiarki te są lekkie i zaprojektowane zostały w sposób ergonomiczny, bardzo przyjazny dla użytkownika. W naszej ofercie znajdują się różne modele kosiarek elektrycznych, dzięki czemu Klienci mogą wybrać sprzęt odpowiadający ich wszystkim oczekiwaniom. Kosiarki elektryczne Stiga zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Kosiarki do trawy STIGA z napędem

Kosiarki z napędem Stiga znacznie ułatwiają koszenie nawet dużych powierzchni ogrodowych. Dzięki napędowi użytkownik nie musi się męczyć pchając przed sobą kosiarkę, a jego praca ogranicza się jedynie do sterowania nią. Tego typu sprzęt sprawdza się przede wszystkim w ogrodach, w których znajdują się duże, jednolite trawniki.

Użytkownik ustawia kosiarkę w wybranym kierunku, a w odpowiednim momencie wyłącza napęd. Kosiarka z napędem porusza się więc praktycznie sama, dzięki czemu koszenie przebiega znacznie szybciej. Klienci mają do wyboru kosiarki spalinowe i kosiarki elektryczne z napędem. Wybór rodzaju kosiarki zależy przede wszystkim od potrzeb i upodobań przyszłych użytkowników.