Produkty

Kosiarki

Kosiarki ogrodowe STIGA

Kosiarki ogrodowe Stiga to świetny wybór dla osób, które do pracy w ogrodzie poszukują sprzętu nowoczesnego, wygodnego i spełniającego najwyższe standardy jakości. W naszej ofercie znajdują się kosiarki ręczne, elektryczne i spalinowe. Wybór odpowiedniego modelu i rodzaju kosiarki do trawy zależy od indywidualnych potrzeb jej przyszłego użytkownika.

Wszystkie rodzaje kosiarek marki Stiga dostępne są w kilku wersjach posiadających różne tryby pracy. Dzięki temu Klient może wybrać model, który będzie najbardziej odpowiedni dla jego ogrodu i zarazem wygodny w obsłudze. Kosiarki ogrodowe Stiga to nowoczesny sprzęt ogrodowy dający gwarancję skuteczności i wytrzymałości.


STIGA - Wiodący producent kosiarek

Stiga to szwedzki producent sprzętu ogrodowego, znany i ceniony na całym świecie. Firma powstała w 1934 roku i od tamtej pory stale się rozwija, unowocześniając i rozszerzając swoją ofertę. Kosiarki i traktory ogrodowe Stiga cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość i niezawodność.

Sprzęt ogrodowy Stiga powstaje w oparciu o najnowocześniejsze technologie, a przy jego projektowaniu dużą uwagę zwraca się na kwestie ekologiczne i wygodę obsługi. Dziś produkty firmy Stiga dostępne są w ponad osiemdziesięciu krajach świata, w tym między innymi w Australii, Wenezueli, Tajwanie, Montenergo i Zambii.