O firmie


Bezpieczeństwo, ekologia i troska o losy ziemi to wartości, które są priorytetem w kilkunastoletniej historii naszej firmy, także przy doborze sprzętu, który mamy przyjemność Państwu zaoferować. W Garden Products goszczą wyłącznie najlepsze światowe marki, których urządzenia spełniają najsurowsze europejskie normy i tym się szczycimy. Dlatego z pełną odpowiedzialnością na zakupione u nas produkty dajemy 5 lat gwarancji.


Wiemy jak złożone mogą być problemy, z którymi możecie spotkać się w ogrodzie. Z przyjemnością podzielimy się swoim doświadczeniem, aby pielęgnacja zieleni stała się formą aktywnego wypoczynku, relaksem, nawet jeżeli zajmujecie się nią zawodowo. W efekcie przyniesie to wiele satysfakcji tym, którzy będą mogli podziwiać efekty Waszego zaangażowania i co najważniejsze przede wszystkim Państwu
 

Zapraszamy na imprezy targowe, na których mogą się Państwo zapoznać z naszym sprzętem


Z naszą ofertą możecie zapoznać się Państwo podczas wielu branżowych imprez wystawienniczych w całym kraju. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i gdzie przede wszystkim spotkamy się z Państwem bezpośrednio. W ten sposób możemy bliżej poznać problemy z jakimi borykacie się w swoim ogrodzie i im zaradzić. Jest to także okazja do pełniejszej prezentacji naszego sprzętu. Odwiedzając imprezy targowe docieramy wszędzie tam, gdzie możemy spotkać ludzi, którzy mają takie samo jak my zamiłowanie do piękna i przyrody, z którymi możemy podzielić się naszą wiedzą i bezpośrednio zademonstrować zalety naszych urządzeń.