Produkty / Maszyny budowlane komunalne / Belos

TransPro 3440

TransPro 3440

Po co inwestować w maszynę która ma ograniczenia, kiedy możesz przystosować TRANS PRO 54 do własnych potrzeb i okoliczności? Właściwy silnik, moc i hydraulika są idealną kombinacją pomagającą wykonać powierzone zadanie. Odkryj zalety maszyn które są przystosowane do wykonywania różnych prac a następnie przesiądź się do Trans Pro 54 i zrób efektywnie to samo jedną maszyną – przez cały rok. Co przyniesie przyszłość – trudno ocenić ale z Trans Pro 54 jesteś zawsze gotowy na zmiany, wystarczy tylko dopasować odpowiednie akcesoria do potrzeb i działać dalej.
NAJWAŻNIEJSZY JEST KIEROWCA

Przestronna kabina, komfortowy fotel, regulowane koło kierownicy, wspomaganie, klimatyzacja, ogrzewanie, radio z CD są normalnym wyposażeniem maszyny którą wykorzystuje się tak często jak to tylko możliwe. Dzięki takiemu wyposażeniu kierowca wydajnie pracuje przez cały dzień, nie odczuwając zmęczenia. Wibracje tak samo jak hałas silnika są zredukowane do minimum m.in. dzięki przegubowemu układowi sterowania. Nawet rozłożenie mas maszyny zostało zoptymalizowane – kierowca nad przednią osią, silnik nad tylna osią. Kierowca zawsze dysponuje doskonałą widocznością z kabiny i kontroluje pracę akcesoriów precyzyjnie i efektywnie niezależnie od tego czy są zamontowane z przodu maszyny czy tez z tyłu.
DOCEŃ JĄ PRZEZ CAŁY ROK

Zdolność do szybkiej zmiany efektywnych akcesoriów bez użycia narzędzi jest standardem w STIGA BELOS. Jest to maszyna która spełni Twoje wszystkie oczekiwania, jest komfortowa i co równie ważne - relacja ceny do jakości i możliwości maszyny jest po prostu na bardzo dobrym poziomie. Zimą system antypoślizgowy jest równie doceniany jak komfortowa, cicha kabina.
WSZYTKO DLA BEZPIECZEŃSTWA

Kabina została poddana crash testom i otrzymała certyfikat bezpieczeństwa w tym zakresie. TRANS PRO 54 jest ponadto wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia w pedale hamulca, fotelu i gniazdach elektrycznych. Naturalnie system elektryczny ma także wyłącznik główny
SERWIS I PRZEGLĄDY

Każdy z nas zdaje sobie sprawę iż wiarygodność maszyny to także dobry serwis i regularne przeglądy. Trans Pro 54 zaprojektowany został by pracować w najtrudniejszych warunkach przez cały rok. Dlatego też dostęp do wszystkich newralgicznych punktów maszyny musi być bezproblemowy. Przegubowa rama pozwoliła na wygospodarowanie dużej ilości miejsca dla silnika i jego osprzętu. Komora silnika nie jest „przeładowana” w związku z tym także dostęp do silnika jest bardzo łatwy. W Trans PRO 54 możesz zajrzeć w każde miejsce bardzo łatwo.


zamów zapytaj
porównywarka wydrukuj

Dane techniczne

Waga (kg) 1 320
Moc 36, 45 KM
Przekładnia Sterowana komputerowo lub wyposażona we wspomaganie przekładnia hydrostatyczna
Producent silnika Kubota V1505, V1505T
Poj. zbiornika paliwa 42 l
Dyferencjał Hydrauliczny antypoślizgowy
Długość całkowita 2 635 mm
Hamulec Hydrostatyczny w kołach napędowych
Hamulec parkingowy Tak, bębnowy na tylnych kołach
Hydraulika 20 l/min
Hydraulika Ciśnienie robocze (bar) 160
Hydraulika Przód 2-4 gniazda
Hydraulika Tył 0-2 gniazda
Kąt skrętu 50°
Kontrola trakcji jest
Max obciążenie maszyny 2 500 kg
Max obciążenie osi przód 1 600 kg
Max obciążenie osi tył 1 600 kg
Max udzwig przód 600 kg
Max udzwig tył 600 kg
Max wychylenie przegubu 12°
Poziom hałasu w kabinie LpA 74 dBA
Prędkość transportowa 30 km/h
Promień zawracania 2,02 metry
PTO Ciśnienie robocze (bar) 210
PTO Przód Hydrauliczne 30/60 l/min
PTO Tył Hydrauliczne 30 l/min
Rozstaw kół 1 515 mm
System napędowy 2 WD lub 4WD - hydrauliczne silniki w każdym kole
Szerokość 1 148 mm
Szerokość całkowita 1 292 mm
Układ kierowniczy Hydrauliczne wspomaganie kierownicy
Wysokość całkowita 1 950 mm